Rezerwuj online
Oferty specjalne
Alternatywny przewodnik
Kup prezent
Alternatywny przewodnik
navSubpage

Zrób z nami krok dalej, odkryj Zakopane na nowo. 

Czytaj więcej
Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera

Poznaj nas krok dalej

Poznaj nas krok dalej
Poznaj nas krok dalej
10 sie ' 20
11 sie ' 20

Jakość wymaga doświadczenia...

Elegancka odwaga, inspirująca jakość, odkrywcza historia, to trzy główne wartości, które opisują naszą wizję hotelu w najlepszym stylu.

Elegancka odwaga

W hotelu znajduje się 139 pokoi i apartamentów, wszystkie zaprojektowane w stylu art déco z niezwykłą starannością o szczegóły. Na najwyższych kondygnacjach, na dachu hotelu znajdują się apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras i  panoramicznym widokiem na pasmo Tatr. Łączymy elegancję z kreatywnością i odważną wizją projektantów. 

Elegancka odwaga
Elegancka odwaga

Galeria

Inspirująca jakość

Komfort i zadowolenie naszych gości stawiamy na pierwszym miejscu. W Nosalowym Parku jakość jest wypadkową naszych doświadczeń i odważnej wizji wypoczynku. Apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras, dedykowany personel, stanowisko Concierge i Guest Relation, to miejsce, gdzie przenikają się gościnność, wiedza i design by zadbać o Twój wypoczynek.

Zobacz pokoje
Inspirująca jakość
Inspirująca jakość

Odkrywcza historia

Zainspirowani historią oddajemy Państwu wyjątkowe miejsce – Nosalowy Park Hotel & Spa, które powstało w sercu Zakopanego, obejmując dawną Villę Marilor. W dwudziestoleciu międzywojennym elegancki budynek „Mariloru” był pierwszym, który mijał turysta idąc lub jadąc od dworca kolejowego w Zakopanem. Hotel był najbardziej znanym zakopiańskim salonem, miejscem życia towarzyskiego polskich elit, tłumnie zjeżdżających do Zakopanego. Po latach burzliwej historii, odzyskuje dawną świetność oferując Gościom najwyższej jakości wypoczynek.

Odkrywcza historia
Odkrywcza historia

Historia zabytkowej Villi z romansem w tle...

W dwudziestoleciu międzywojennym elegancki budynek Villi Marilor był pierwszym, który mijał turysta idąc lub jadąc od dworca kolejowego w Zakopanem. Stał w rozległym parkowym otoczeniu, oferując niczym nieprzysłonięty widok na Tatry. Wybudowany został przez Ignacego Szczeniowskiego- bogatego fabrykanta, „króla cukrowni”, z miłości dla swojej młodej żony. Nazwa pochodzi od imion Panny Gadomskiej (Marii Eleonory). Gmach, niewiadomego projektu, wyróżniał się w panoramie miasta i odbiegał od powszechnych w Zakopanem wzorców. Villa Marilor miała oszałamiać i przywoływać skojarzenia z tradycją najsłynniejszych europejskich kurortów – np. Baden pod Wiedniem. W pierwszej dekadzie XX wieku Zakopane było jednym z najistotniejszych punktów na mapie polskiego życia towarzyskiego polskich elit. Pod Tatrami bywali uznani twórcy: Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski, Jan Kasprowicz, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Stanisław Witkiewicz, Ignacy Jan Paderewski, Mieczysław Karłowicz, Witkacy, Leon Chwistek, Karol Szymanowski czy Bronisław Malinowski. Na sezon zjeżdżali artyści i ludzie interesu, wśród których Szczeniowski miał wielu znajomych oraz kontrahentów. Gościła tu śmietanka towarzyska- każdy, kto chciał należeć do prominentnego towarzystwa- musiał tu bywać.

Po ponad stu latach od powstania Villa Marilor otworzy swoje progi w nowej, zachwycającej odsłonie jako Nosalowy Park Hotel & SPA, tym razem przed każdym, kto pragnie doświadczyć relaksu i znaleźć inspirację.

 

Bezpiecznie w Nosalowym Parku

Bezpieczeństwo Gości to standard w Nosalowym Parku. W nowej rzeczywistości dbamy o nie szczególnie, by zapewnić naszym Gościom komfortowy wypoczynek zgodny z nowymi zasadami bezpieczeństwa. Poznajcie Państwo nasze działania przygotowane na okres Państwa pobytów w Nosalowy Park Hotel & Spa.

Polityka bezpieczeństwa
Bezpiecznie w Nosalowym Parku
Bezpiecznie w Nosalowym Parku

Transfery

Podróż w komfortowych warunkach i małej grupie? Nasz kierowca zapewni Państwu sprawny i bezpieczny transfer do i z hotelu w wybrane przez Państwa miejsce - na lotnisko, stok narciarski, baseny termalne, wszystkie okoliczne atrakcje, a nawet do domu. Podróż nigdy nie była tak przyjemna i bezproblemowa.

Cennik transferów
Transfery
Transfery

Wybierz Nosalowy Park

newsletter Twój krok dalej Twój krok dalej Twój krok dalej Twój krok dalej

Bądź zawsze o krok dalej, wpisz swój e-mail i daj się zainspirować

Zapisz się na newsletter!
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij